Fortuna daje 30 zł na skoki narciarskie!

30 za 30 to najnowsza oferta specjalna przygotowana przez bukmachera Fortuna. Bonus w wysokości 30 złotych ekstra stworzono na inaugurację nowego sezonu Pucharu Świata, który w dniach 21-22 listopada rozpocznie się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle-Malince.

Fortuna i dodatkowa kasa dla nowych graczy

W ramach promocji specjalnej przygotowanej przez bukmachera Fortuna można otrzymać 30 złotych ekstra za przelanie na konto minimum 30 zł. Oferta dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które dokonały rejestracji w dniach 21-22 listopada bądź w tym czasie wpłaciły pierwszy depozyt po założeniu profilu w innym czasie.

Zasada jest prosta: przelewamy 30 złotych na www.eFortuna.pl, a na nasze konto typerskie w ciągu 24 godzin automatycznie trafia 30 zł w punktach lojalnościowych Fortuna Klub Plus. W ciągu weekendu możemy z tej promocji skorzystać jeden raz i zawsze liczy się pierwsza wpłata dokonana po zapisaniu się d buka.


Uwaga! Tylko na dobry początek jest do odebrania jeszcze 20 PLN bez depozytu, a oprócz tego premia 100% do 2000 PLN! Liczy się depozyt numer jeden, dlatego tak wiele osób właśnie w nim przelewa możliwie jak najwięcej! Nietrudno policzyć, ile łącznie można odebrać.

Zakłady na skoki narciarskie z bonusem. Na co go wykorzystać?

Przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus może być wykorzystany na zawieranie dowolnych zakładów z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Tylko od gracza zależy, na co postawi pieniądze bonusowe, ale musi pamiętać, iż na aktywację premii ma 7 dni od jej zaksięgowania na profilu.

Aby przejść do bonusów dostępnych na naszych koncie do obstawiania, wystarczy zalogować się na www.eFortuna.pl, a następnie przejść do zakładki "Bonusy" i "Przegląd Bonusów". Wszystkie nieaktywowane premie przepadają.

Dzięki najnowszej ofercie od Fortuny bonus powitalny wygląda następująco:

 • 20 PLN za samo założenie konta (kod promocyjny BETONLINE)
 • 100% bonusu za pierwszą wpłatę do 2000 PLN
 • 30 PLN ekstra, jeśli na początku przelejemy co najmniej 30 PLN
 • 200 PLN jako zakład bez ryzyka


  Skoki narciarskie typy i zakłady. Gdzie szukać, jak obstawiać?

  Typy na skoki narciarskie nigdy nie są traktowane obojętnie przez graczy w naszym kraju. Nie inaczej powinno być w rozpoczynającym się sezonie 2020/21. Zakłady na konkursy i zwycięzców całego cyklu już są dostępne na www.eFortuna.pl oraz na innych popularnych stronach bukmacherskich w kraju. Pamiętajmy, że zawsze powinno się grać tylko tam, gdzie jest to legalne!

  Obstawianie skoków narciarskich możliwe jest u nas zarówno przez internet, jak i w punktach stacjonarnych. Coraz więcej osób wybiera sieć, ponieważ zawieranie zakładów jest wygodniejsze, a na grę można otrzymać wiele interesujących bonusów, w tym takie premie jak 30 za 30!

  Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny również na www.STS.pl

  ----

  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus