forBET z "Królewską" ofertą

19.12.2018 13:25

Tylko dziś, w środę 19 grudnia, klienci bukmachera forBET mogą zdobyć aż trzy premie specjalne z okazji meczu Realu Madryt z Kashimą Antlers w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata. Jak to zrobić?


To banalnie proste. Wystarczy, że jesteś klientem marki forBET i postawisz dziś do godziny 17:30 kupon składający się z co najmniej trzech różnych zdarzeń, w tym jednego na wspomniane powyżej spotkanie. Taki zakład musi zostać obstawiony dokładnie za 59 PLN i spełniać jeszcze kilka pomniejszych warunków, które znajdziesz w regulaminie promocji.

Co dalej? Bonusy o wartości 30 PLN każdy trafią na Twoje konto w forBET w momencie, gdy: Karim Benzema strzeli dziś co najmniej dwie bramki, Sergio Ramos wyleci z boiska z czerwoną kartką i/lub Marcelo zanotuje asystę. W sumie do zgarnięcia jest aż 90 PLN dodatkowych środków.

Przed wypłatą na swoje konto bankowe będziesz musiał je jednak jeszcze obrócić. Czterokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2,00. Zainteresowany? 
 
___________________________________________________

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd