EURO 2020: Sousa ocenił remis z Hiszpanią!

20.06.2021 08:20

Cały świat już wie, Polska zremisowała 1:1 z Hiszpanią w swoim drugim meczu fazy grupowej UEFA EURO 2020 i tym samym przedłużyła szanse na awans do 1/8 finału. W meczu o wszystko ze Szwedami remis już nie wystarczy, musimy wygrać!

EURO 2020: Paulo Sousa o meczu z Hiszpanią

Zwycięski remis, bo w tych kategoriach możemy mówić zważając na wszystkie okoliczności starcia z Hiszpanami, zapewnił naszej reprezentacji jej kapitan, Robert Lewandowski. "Lewy" wykorzystał dośrodkowanie Kamila Jóźwiaka, sprytnie przestawił kryjącego go obrońcę i załadował głową piłkę do siatki. Rywala. Szkoda, że nie wykorzystał też pierwszej setki w meczu, bo może byłoby zwycięstwo, ale i to jedno oczka możemy uznać za sukces. Co się stało w przerwie, że Biało-Czerwoni nie zwątpili w korzystny wynik, pomimo tego, że przegrywali po pierwszej połowie?

"Zachęcałem zawodników, by byli bardziej odważni. Widzieliśmy na boisko kilku liderów, ale przede wszystkim Roberta Lewandowskiego. Walczył na całym boisku, wygrywał pojedynki, podawał, dużo biegał, był zaangażowany w prawie każdą akcję. Jego energia udzieliła się wszystkim. Jeśli masz takie zawodnika, jednego z najlepszych na świecie, który potrafi tak walczyć, to ma to ogromny wpływ na zespół. To samo robił Kamil Glik w obronie (...) Gra była intensywna i trzeba było wpuszczać zmienników. Zresztą bardzo nam pomogli. Kacper Kozłowski wchodzi na boisko, chłopiec bez większego doświadczenia i świetnie sobie radzi. Pokazuje jak grać bez piłki. Zmiany miały odświeżyć zespół i pomóc, by intensywność w obronie nie zmalała". – podkreślał Paulo Sousa.

Teraz przed reprezentacją Polski drugi z meczów o wszystko w fazie grupowej EURO 2020. Tym razem potrzebujemy kompletu punktów, który zagwarantuje nam pierwsze lud drugie miejsce w grupie. Rywalem Szwedzi, z którymi zmierzymy się w środę 23 czerwca o godzinie 18:00. W tym samym czasie rozpocznie się rywalizacja Hiszpanów ze Słowakami. Możliwe scenariusze rozwoju wypadków w naszej grupie możesz sprawdzić na portalu BetOnline!


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus