El Clasico na remis

07.02.2019 10:05

Remisem 1:1 zakończyły się pierwsze Grand Derbi rozgrywane w półfinale Pucharu Króla. O losach awansu do wielkiego finału Copa Del Rey zadecyduje rewanż na Estadio Santiago Bernabeu, zaplanowany na środę 27 lutego.

Duma Katalonii” przez ponad godzinę musiała sobie radzić bez Lionela Messiego, który tuż przed meczem uporał się z urazem mięśnia uda i Ernesto Valverde nie chciał ryzykować jego występu od pierwszych minut starcia z „Królewskimi”. Wejście Argentyńczyka niewiele jednak zmieniło, bo utrzymał się wynik wypracowany już wcześniej.

Zaczęło się od trzęsienia ziemi, bo już w 6. minucie pojedynku Real Madryt objął prowadzenie, po golu Lucasa Vazqueza. Taki rezultat utrzymał się do przerwy, a tuż po niej do wyrównania doprowadził Malcom, który do tej pory nie spełniał pokładanych w nim nadziei. [Obejrzyj bramki i skrót meczu!]

Więcej bramek na Camp Nou nie zobaczyliśmy, sypały się za to kartki. W sumie sędzia pokazał ich aż sześć, co nie powinno dziwić stałych obserwatorów El Clasico.