Ekstraklasa w TVP już wiosną!

22.03.2019 19:45

Telewizja Polska doszła do porozumienia z platformą nc+, dzięki czemu będzie mogła pokazywać na swoich antenach mecze LOTTO Ekstraklasy już od najbliższej kolejki zmagań.


Informację o kupieniu sublicencji podał na oficjalnej konferencji prasowej Jacek Kurski, szef publicznego nadawcy, dla którego sport, a zwłaszcza piłka nożna są oczkiem w głowie. Odkąd były polityk objął stery w TVP, spółka nabyła liczne prawa do pokazywania wydarzeń sportowych. W tym te do pokazywania meczu każdej kolejki polskiej ekstraklasy w sezonach 2019/20 i 2020/21.


Mamy to! Obiecywałem, że jeśli Telewizja Polska otrzyma rekompensatę za osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu, transmisja jednego meczu z każdej kolejki kończącego się sezonu będzie obecna na Antenach Telewizji Polskiej, dostępna dla wszystkich. Słowa dotrzymałem. Wydawało się, że nie jesteśmy już w stanie niczym zaskoczyć naszych widzów. A jednak zakup praw do Formuły 1, a teraz do kończącego się sezonu Ekstraklasy pokazuje, że cały czas się rozwijamy i dbamy o naszego Widza” - powiedział Prezes TVP.

Telewizja publiczna będzie pokazywać po jednym meczu każdej z jedenastu kolejek, jakie pozostały do zakończenia rozgrywek w sezonie 2018/19. Dwie najbliższe transmisje zostaną zrealizowane z meczów Wisły Kraków z Legią Warszawa i Legia Warszawa z Jagiellonią Białystok. 


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus