Courtois w Realu Madryt!

09.08.2018 08:10

Królewscy” w środę późnym wieczorem poinformowali o osiągnięciu porozumienia z Chelsea Londyn w sprawie transferu belgijskiego bramkarza Thibaut Courtoisa, który był ich głównym celem podczas letniego okienka.


Do finalizacji umowy brakuje już tylko pomyślnego zakończenia testów medycznych, które powinny zostać przeprowadzone jeszcze dziś przed południem. Najlepszy bramkarz Mistrzostw Świata w Rosji podpisze w Realem sześcioletnią umowę, aż do 30 czerwca 2024 roku. 

The Blues na swoim golkiperze zarobią kwotę rzędu 40 milionów euro, która wydaje się adekwatną zapłatą zważywszy na to, że za rok 26-letni Belg mógłby odejść za darmo.


Dla Courtoisa będzie to powrót do stolicy Hiszpanii, z tym, że do innego już klubu. W latach 2011-2014 był bowiem zawodnikiem Atletico Madryt, do którego został wypożyczony właśnie z Chelsea Londyn.

Transfer zdobywcy „Złotej Rękawicy” do La Liga był możliwy dzięki innemu głośnemu ruchowi, który dokonał się wczoraj. Mowa o sprowadzeniu na Stamford Bridge Kepy Arrizabalagi z Athletic Bilbao za rekordowe 80 milionów euro!


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd