Coman przyćmił Lewandowskiego

14.04.2019 17:25

W niedzielnym spotkaniu 1.Bundesligi, Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Fortunę Dusseldorf w stosunku 4:1, odzyskując prowadzenie w ligowej tabeli. Wyjątkowo gola dla „Bawarczyków” nie zdobył Robert Lewandowski.

Tym razem bohaterem spotkania został Kingsley Coman, który ustrzelił dublet. Przypominamy, że to właśnie ten zawodnik miał się zetrzeć z Robertem Lewandowskim na czwartkowym treningu, a obu zawodników musieli rozdzielać koledzy z zespołu. Przynajmniej tak donosił „Bild'. Klub do tych informacji się nie odniósł.

Autorami dwóch pozostałych bramek dla Bayernu Monachium zostali w niedzielne popołudnie Serge Gnabry i Leon Goretzka. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył z rzutu karnego Dodi Lukebakio.

Warto jeszcze odnotować, że w barwach Fortuny od pierwszych minut wystąpili Marcin Kamiński i Dawid Kownacki. Kapitan naszej młodzieżówki został zmieniony na dziesięć minut przed końcem.