Cashback na Premier League!

14.04.2019 10:30

W niedzielę 14 kwietnia rozegrane zostaną dwa najważniejsze spotkania 34. kolejki angielskiej Premier League, które mogą zdecydować o tym w czyje ręce trafi mistrzowski tytuł. Legalny bukmacher TOTALbet przygotował z tej okazji specjalną promocję. Na czym polega?


Gracze, którzy zdecydują się postawić kupon składający się wyłącznie z wydarzeń na bieżącą kolejkę Premier League będą mogli liczyć na zwrot 50% stawki aż do 200 PLN w przypadku przegranej! Dotyczy to wyłącznie zakładów postawionych za minimum 50 PLN.

Każdy uczestnik akcji może liczyć tylko na jeden cashback, po spełnieniu warunków regulaminu. Poza już wspomnianymi należy pamiętać, że kupon musi mieć kurs minimalny 1,50. Zwrot stawki zostanie przyznany w formie bonusu tylko za pierwszy zakład.

Udział w opisywanej akcji mogą wziąć wyłącznie klienci marki TOTALbet. Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Założysz je na oficjalnym portalu marki.

_________________
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus