Brzęczek wysłał powołania

04.11.2019 17:00

Selekcjoner Jerzy Brzęczek wysłał powołania na listopadowe mecze Eliminacji UEFA EURO 2020 przeciwko Izraelowi i Słowenii. W kadrze znalazł się także Robert Lewandowski, którego występ miał stać pod znakiem zapytania. 


Przechodząc od razu do sprawy kapitana Biało-Czerwonych, część mediów donosiła o jego rychłym zabiegu, który miałby wykluczyć naszego snajpera z występów w listopadowych potyczkach reprezentacji. Okazało się, że zabieg zaplanowano jednak na grudzień i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby popularny „Lewy” poprowadził drużynę narodową do kolejnych zwycięstw.

Na liście powołanych znalazł się także jeden debiutant. Mowa o skrzydłowych Lecha Poznań Kamilu Jóźwiaku, który doleci do kadry seniorów po meczu Eliminacji UEFA EURO U21 z Bułgarią.

Po półtorarocznej przerwie na kadrze pojawi się też Łukasz Piszczek. Po raz ostatni. Popularny „Piszczu” zakończy reprezentacyjną karierę kilkudziesięciominutowym występem przeciwko Słowenii.

Przypominamy, że podopieczni Jerzego Brzęczka udział w turnieju finałowym ME 2020 zapewnili sobie już w październiku, a w listopadzie zmierzą się z Izraelem i Słowenią. Kolejno 16 i 19 listopada.

Więcej o powołaniach Jerzego Brzęczka przeczytasz na Blogu EURO2020!

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus