Brzęczek o pożegnaniu Piszczka

12.11.2019 16:15

Łukasz Piszczek po blisko półtorarocznej przerwie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski. Jest to jednak powrót tylko na chwilę, bo „Piszczu” meczem ze Słowenią oficjalnie pożegna się z kadrą. Głos w tej sprawie zabrał we wtorek selekcjoner Jerzy Brzęczek. 


Szkoleniowiec Biało-Czerwonych spotkał się z dziennikarzami na tradycyjnej konferencji prasowej, która zainaugurowała listopadowe zgrupowanie kadry narodowej. Podczas niej odniósł się między innymi do pożegnania Łukasza Piszczka.

„To wspaniały człowiek i genialny piłkarz. Przeszedł do historii polskiej i światowej piłki. Można powiedzieć, że to żyjąca legenda. To zawodnik, który zaczął wyznaczać trendy na swojej pozycji. Łukasz ma niesamowity charakter, doskonale rozumie taktykę, co w przyszłości będzie bardzo potrzebne. Patrząc i słuchając go, myślę, że będzie chciał pracować jako trener. I będzie bardzo dobrym szkoleniowcem” - ocenił selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Warto przypomnieć, że 34-letni prawy obrońca rozegrał dotychczas 65 oficjalnych meczów z orzełkiem na piersi. Ten ze Słowenią na PGE Narodowym w Warszawie, we wtorek 19 listopada, będzie tym ostatnim, bo piłkarz już zapowiedział, że wyklucza udział w turnieju finałowym UEFA EURO 2020.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus