Brazylia traci punkty

18.06.2018 06:55

Choć za nami dopiero cztery dni rywalizacji to już można powiedzieć, że Mistrzostwa Świata w Rosji obfitują w niespodzianki. Kolejną z nich jest strata punktów Brazylijczyków, którzy są głównym faworytem do zdobycia tytułu.


W niedzielę późnym wieczorem Canarinhos w swoim inauguracyjnym pojedynku jedynie zremisowali 1:1 ze skazywanymi na pożarcie Szwajcarami. Długo jednak się wydawało, że reprezentacja „Kraju Kawy” kontroluje boiskowe wydarzenia. Tak było przez całą pierwszą połowę, w której Brazylię na prowadzenie wyprowadził już w 20. minucie Philippe Coutinho fenomenalnym uderzeniem z dystansu. [Zobacz gola i skrót!]


Szwajcary nie zwiesili jednak głów i starali się kreować swoje akcje, co zostało nagrodzone już pięć minut po wznowieniu gry, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, przy bierności stoperów i bramkarza, piłkę do siatki wpakował Steven Zuber. Neymar i spółka starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, mieli ku temu okazje, ale żadnej z nich nie byli w stanie wykorzystać.

Tym samym „Kanarkowi” dołączyli do Niemców i Argentyńczyków, którzy też zaliczyli falstart w swoim inauguracyjnym meczu podczas rosyjskiego mundialu, tracąc punkty z niżej notowanymi rywalami. Przed nimi jeszcze potyczki z Serbią i Kostaryką. 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd