Bonusy za gole Polaków!

10.10.2019 13:35

W czwartek 10 października w Rydze polska drużyna narodowa w piłce nożnej zmierzy się z reprezentacją Łotwy w ramach eliminacji UEFA EURO 2020. Z tej okazji marka BetClic Polska przygotowała dla swoich graczy specjalną promocję.


Sprowadza się ona do tego, że uczestnicy, którzy spełnią regulaminowe warunki będą mogli liczyć na bonus bukmacherski, który będzie uzależniony od liczby bramek polskich piłkarzy, jakie ci wbiją w czwartkowy wieczór Łotyszom. Za każde trafienie Roberta Lewandowskiego i spółki wskazany bukmacher przyzna premię bukmacherską o równowartości 5 PLN.

Aby tak się stało, należy wcześniej zapisać się do promocji na oficjalnej stronie internetowej BetClic.pl oraz zagrać zakład pojedynczy o kursie minimalnym 1,70 na spotkanie Łotwa - Polska za minimum 20 PLN.

Do wzięcia udziału w opisywanej akcji niezbędne jest również posiadanie internetowe konta bukmacherskiego opisywanej marki, które może założyć każda pełnoletnia osoba. Podczas wypełniania formularza można wpisać kod promocyjny o treści "KOD510", który uprawnia do odebrania zakładu bez ryzyka.

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnym portalu BetClic!
-----------------------------------------------------
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550Odbieram bonus