Bonus na start u bukmacherów - prezent dla nowych graczy

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, stara się wybrać dla siebie jak najlepszy bonus, jednakże zazwyczaj oznacza to, że w teorii gracz wybiera ,,najwyższą” kwotę – a następnie nie jest w stanie jej wypłacić. 

Bonusy na start u bukmacherów

Każdy gracz, który założy konto na stronie internetowej wybranego przez siebie bukmachera, otrzyma bonus na start. Dotyczy to również tych bukmacherów, którzy dopiero wchodzą na rynek, ponieważ nawet najnowszy legalny bukmacher w Polsce noblebet, którego ofertę znajdziesz na stronie https://betomania.pl/bukmacherzy/noblebet/ przygotował świetną propozycję na start dla miłośników zakładów bukmacherskich.  

Rodzaje bonusów na start:

  • zakłady bez ryzyka;
  • zakłady bez depozytu;
  • podwojenie depozytu;

Zakłady bez depozytu to najpopularniejsza promocja bukmacherska, ponieważ gracz nie musi wpłacać żadnych środków na swoje konto. Bonusy od depozytu są również bardzo popularne, ale w rzeczywistości bonusy będą działać dopiero po zdeponowaniu danej kwoty – przykładowo, bukmacher podwoi twój depozyt maksymalnie do 1200zł – więc jeśli wpłacisz 1200zł, to buk na twoje konto bonusowe przeleje tyle samo.

Trzecim rodzajem bonusu na start jest zakład bez ryzyka. Działa to w ten sposób: gracz wpłaca środki na swoje konto, a następnie stawia zakład. Jeśli zakład z jakiegokolwiek powodu się nie powiedzie, środki objęte promocją zostaną zwrócone na jego konto. 

Kwota bonusu musi być zgodna z zasadami regulaminu. Darmowe zakłady sportowe i wszelkie inne bonusy muszą zostać postawione przez ciebie, co oznacza, że nie możemy natychmiast wypłacić środków otrzymanych na nasze konto bonusowe. 

Po pierwsze, musimy grać zgodnie z wymaganiami bukmachera - na przykład utrzymując najniższe, ustalone kursy na wydarzenie, najniższe kursy kuponu. Niestety, ale zazwyczaj bukmacherzy online wymagają wielokrotnych obrotów, a im więcej kuponów musimy umieścić, tym mniejsza szansa na wypłatę bonusu na konto główne. Pamiętajmy również, że bonusy zazwyczaj muszą zostać wykorzystane przez ciebie w określonym czasie – zwykle jest to 7 dni od aktywowania bonusu na twoim koncie. 

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, warto też pamiętać o tym, że aby brać udział w akcjach promocyjnych, musisz przestrzegać ustalonych zasad. Dlatego najlepiej jest uważnie wybrać bonus, który jest łatwy do spieniężenia przez ciebie, w przeciwnym razie nie będziesz miał możliwości czerpania zysków z tego zakładu. Czy warto korzystać z takich bonusów? Oczywiście, ponieważ jest to okazja do zarobienia pieniędzy, ale z drugiej strony musimy uważać, aby nie wpaść w pułapkę, ponieważ spowoduje to utratę większości lub całości pieniędzy podczas gry. 

O czym warto pamiętać?

Przed zarejestrowaniem się na stronie dowolnego bukmachera warto sprawdzić, czy posiada on odpowiednią licencję na oferowanie zakładów. Warto też sprawdzić ranking bonusów, który ułatwi porównywanie ofert. Otwarcie konta u bukmachera to dość prosty proces, ale musisz być pełnoletni, aby obstawiać wydarzenia sportowe online. Innymi słowy, warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 lat. Zwykle rejestrując się u wybranego bukmachera podajesz podstawowe informacje o sobie, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres zamieszkania. 

Jeśli chcesz od razu zarejestrować w pełni aktywne konto, będziesz musiał również zeskanować dowód osobisty i numer konta bankowego. Należy również pamiętać, że większość firm w Polsce akceptuje tylko dowody osobiste i paszporty. Firma u której się rejestrujemy nie tylko wymaga od nas podania numeru identyfikacyjnego, ale także zeskanowania obu stron dokumentu. 

STS bonus na start 

Specjalną ofertą STS jest bonus powitalny, który w rzeczywistości obejmuje trzy oferty. Mamy pomnożenie o 100% standardowego bonusu od depozytu (od pierwszego depozytu), maksymalnie do 1200 zł. Ponadto możesz otrzymać od STS darmowy zakład o wartości 25 zł i zakład wolny od ryzyka o wartości 285 zł. Dodatkowo jeśli zaprosisz kogoś do obstawiania swoim specjalnym kodem STS, możesz otrzymać dodatkowe 50 zł za każdego znajomego!

Fortuna bonus na start

U Fortuny zasady promocji są bardzo proste. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać za to twój pierwszy depozyt na konto to 2000 zł. Dodatkowo u Fortuny możesz otrzymać też darmowy zakład bez ryzyka do 200zł. Bukmacher zastrzega, że należy założyć konto od momentu rejestracji i przesłania danych oraz dokonać pierwszej wpłaty w ciągu 10 dni od rozpoczęcia całego procesu. Nie jest to wyjątkowo nierealny wymóg, ale zawsze warto o tym pamiętać. 

Betclic bonus na start

W przypadku legalnego bukmachera Betclic, oferta wygląda nieco inaczej. Ten bukmacher oferuje najwyższy na rynku bukmacherskim zakład bez ryzyka w wysokości aż 550zł przy twojej rejestracji. Dodatkowo możesz otrzymać nawet 50% więcej z ofertą multi+. Naturalnie przed utworzeniem konta u tego bukmachera warto jest przede wszystkim sprawdzić warunki obrotu tym bonusem, nie mówiąc już o tym, że u Betclic możesz grać tylko za pomocą jego witryny internetowej.

Betclic nie posiada w naszym kraju stacjonarnych punktów bukmacherskich, dlatego też jedynym sposobem na skorzystanie z promocji tego bukmachera jest zarejestrowanie się na jego stronie internetowej.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus