Boniek o zwolnieniu Brzęczka

18.11.2018 08:35

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, gościł w sobotnim programie publicystycznym TVP Sport i WESZŁO FM „Stan Futbolu”, gdzie został zapytany między innymi o przyszłość obecnego selekcjonera.


Pomysłodawca i prowadzący programu rozpoczął rozmowę z prezesem polskiej federacji z grubej rury, pytając prowokacyjnie, kiedy Zbigniew Boniek zwolni Jerzego Brzęczka i czy jest możliwe, że dojdzie do tego już po wtorkowej potyczce z Portugalią.

Ja nie mam w ogóle takiego problemu. Uważam, że wziąłem dobrego trenera, który ma kilka problemów. Niektóre z nich sam sobie Jurek stworzył. Jeżeli chodzi o jego spojrzenie, jego umiejętności, to jestem przekonany, że nie popełniłem błędu. Wyjdziemy z tego kryzysu, przede wszystkim mentalnego, bo nie fizycznego” - odpowiedział spokojnie prezes PZPN.

Wszystko wskazuje więc na to, że selekcjoner polskiej drużyny narodowej może spać spokojnie bez względu na wynik najbliższego starcia z Portugalczykami, który będzie chyba najtrudniejszym w jego dotychczasowej pracy z kadrą.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd