Boniek o młodzieżówce

23.06.2019 12:25

Reprezentacja Polski do lat 21 zakończyła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy 2019 porażką 0:5 z drużyną narodową Hiszpanii. Jak ocenił występ Biało-Czerwonych prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej? 


Przypominamy, że polska młodzieżówka zakończyła fazę grupową na trzecim miejscu z aż sześcioma punktami na koncie, które zdobyła dzięki wygranym z Belgią (3:2) i Włochami (1:0), których prawie nikt się nie spodziewał.

„Dziękuję drużynie i trenerowi za walkę. Dzisiaj nie można mieć o nic do nikogo pretensji. Nasze akumulatory były wyładowane, a graliśmy z drużyną, która utrzymując się przy piłce, mając w środku pola tak dobrych piłkarzy wykorzystała sytuacje, których sobie sporo kreowała. Były momenty bardzo dobre na tych Mistrzostwach Europy, choć w tym ostatnim spotkaniu było bardzo ciężko. Taka jest piłka, gramy dalej. To koniec pewnego etapu tej drużyny, zaczyna się nowy” - powiedział prezes polskiej federacji, cytowanym na oficjalnej stronie internetowej związku.

Pretensji do podopiecznych Czesława Michniewicza nie ma też większość kibiców, która zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę Biało-Czerwoni osiągnęli wyniki ponad stan, co w przypadku kilku naszych graczy zaowocuje zapewne transferami do nowych klubów. W tym kontekście padają najczęściej nazwiska zawodników tj. Wieteska, Bielik czy Grabara.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510Odbieram bonus