Białkowski przedłużył kontrakt

17.07.2018 07:30

Bartosz Białkowski zostaje w Ipswich Town! Jak poinformował angielski klub w komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej, oferty za polskiego bramkarza zostały odrzucone, a golkiper zdecydował się podpisać nową umowę.


31-letni Polak, wybierany najlepszym zawodnikiem Ipswich Town w trzech ostatnich sezonach, podpisał z klubem angielskiej Championship nowy trzyletni kontrakt, który wygasa dokładnie 30 czerwca 2021 roku. W umowie znalazła się klauzula umożliwiająca jej przedłużenie o kolejny sezon.

"Jestem absolutnie zachwycony. Minęło dużo czasu, ale na szczęście teraz wszystko jest podpisane i jestem bardzo szczęśliwy - to jest najważniejsze. To niesamowity zaszczyt grać w tym niesamowitym klubie piłkarskim. Jestem bardzo dumny i moja rodzina też jest dumna. Zawsze chciałem zostać.” - powiedział Bartosz Białkowski (cytat za itfc.co.uk).

Reprezentant naszego kraju i uczestnik rosyjskiego mundialu trafił do Ipswich Town cztery lata temu i od tamtej pory jest jedną z najjaśniejszych postaci ekipy z Portman Road. Wobec tego trudno się dziwić, że klub zdecydował się odrzucić oferty płynąc z innych drużyn.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd