Betclic: Limit depozytu osiągnięty. O co chodzi?

Co zrobić, gdy u bukmachera Betclic pojawi się komunikat mówiący o tym, iż "limit depozytu osiągnięty"? Sprawdź gotowe rozwiązania, które pozwolą ci wrócić do obstawiania!

Komunikat w Betclic: Limit depozytu osiągnięty. O co chodzi?

Nie brakuje typerów, którym pojawia się komunikat u bukmachera Betclic o następującej treści: "Przepraszamy, osiągnąłeś limit depozytów. Pamiętaj, że możesz ustalić limity na swoim koncie. Uprzejmie informujemy, że każda prośba o zmianę limitu wejdzie w życie dopiero po 168 godzinach (7 dniach).". Mimo że wszystko opisywane jest w języku polskim, cały czas jest to problem, z którym wiele osób nie może sobie poradzić. Czy to rzeczywiście coś trudnego?

Jak wskazuje na to sam tytuł wyskakującego "okienka", pojawia się ono w sytuacji, gdy chcemy wpłacić pieniądze, natomiast nie możemy tego zrobić ze względu na ograniczenie. Nie chodzi tutaj o limit nałożony przez bukmachera, natomiast o taki, na który sami mamy wpływ.

sts bez limitu

Dlaczego dzieje się tak, że pojawia się komunikat "Limit depozytu osiągnięty"? Wszystko przez przepisy prawne, które wymagają od bukmacherów tego, by każdy gracz mógł sam ustalić, ile chce przeznaczyć pieniędzy i czasu na obstawianie. Modyfikacje nie są akceptowane od razu, dlatego też osoba potencjalnie uzależniona nie ma możliwości zagrania wtedy, gdy chce wpłacić więcej, niż sobie to wcześniej założyła.

Betclic limit wchodzi w życie po 7 dniach od momentu jego ustalenia, jeśli jest to nasze jego drugie zwiększenie od momentu założenia konta. W przypadku zmniejszenia limitów, zmiany są wprowadzane od razu. W przypadku dwóch innych wariantów wygląda to następująco:

 • 24 godziny w przypadku pierwszego zwiększenia limitu
 • 3 miesiące w przypadku trzeciego zwiększenia limitu.

Zasada jest zatem prosta: zmniejszać limity możemy do woli, ale już z daniem sobie więcej swobody nie jest tak samo łatwo.

Jak zmienić limit na Betclic.pl?

betclic limit osiągnięty

Betclic nie jest bukmacherem stacjonarnym, tak więc każda osoba, która gra w tym miejscu potrzebuje najpierw konta internetowego. Można założyć je na www.Betclic.pl. To właśnie w tym miejscu stawia się zakłady, a jednocześnie można zmniejszać bądź zwiększać limity.

Po zalogowaniu się na swój profil typerski, przechodzimy do jego menu, które znajdziemy w prawym górnym rogu. Kliknięcie na ikonkę "ludzika" spowoduje, że pojawi nam się lista zakładek, a w nich:

 • Bonusy
 • Skrzynka
 • Moje dokumenty
 • Wszystkie transakcje
 • Odpowiedzialna gra
 • Ustawienia


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE  Aby możliwa była zmiana limitu Betclic, należy przejść do działu "Odpowiedzialna gra", a następnie wybrać "Limity". W tym miejscu ukazują nam się cztery rubryki, które uzupełniamy według własnego uznania. Są to:

  • Maksymalny dzienny limit na zakłady
  • Maksymalny miesięczny limit na zakłady
  • Maksymalny dzienny limit czasu
  • Maksymalny miesięczny limit czasu

  Co dokładnie oznaczają poszczególne warianty raczej nikomu pisać nie trzeba. Jeżeli ustalimy, że dziennie chcemy wykorzystać na zakłady 500 złotych, to w momencie, gdy będziemy chcieli wykorzystać więcej, pojawi nam się stosowny komunikat. Warto w tym miejscu dodać też, że u każdego bukmachera można ustalać inne ograniczenia, a więc wykluczenie z gry np. w Betclic nie jest jednoznaczne z brakiem możliwości stawiania kuponów w STS.

  jak zmienić limit w betclic

  Limity a samowykluczenie w Betclic

  W zakładce "Odpowiedzialna gra" znajdziemy nie tylko dział do zwiększania bądź zmniejszania limitów, ale również do tak zwanego samowykluczenia. To nic innego jak możliwość zamknięcia konta na własną prośbę. Opcja ta przygotowana została z myślą o osobach, które uważają, że nie panują nad swoimi emocjami przy obstawianiu i chcą na pewien czas odpocząć od gry. I znów - zawieszenie konta w Betclic nie oznacza, że nie można grać również w innych miejscach!

  Co daje samowykluczenie w Betclic?

  • Nie możemy logować się na swoje konto w Betclic
  • Nie możemy wpłacać środków na obstawianie
  • Wypłata wygranych możliwa jest tylko przez specjalne zlecenia
  • Nie otrzymujemy od bukmachera żadnych materiałów reklamowych
  • Nie możemy w żaden sposób modyfikować danych na koncie


  Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
  STS.pl
  29 PLN bez depozytu
  Kod: BETONLINE
  eFortuna.pl
  2230 PLN darmowy bonus
  Kod: BETONLINE
  Betfan.pl
  600 PLN bez ryzyka
  Kod: BETONLINE
  Superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINE  Ponowne otwarcie konta jest banalnie proste i opiera się w zasadzie na kilku kliknięciach myszką. Całość nie zajmuje więcej niż parę chwil.

  Nie ustalałem limitów. Skąd ten komunikat?

  Niektórzy twierdzą, że nigdy nie było im dane ustalać limitów w Betclic, a jednocześnie pojawia im się komunikat o tym, że limit depozytu osiągnięty. Może to być prawda, gdyż bukmacher automatycznie nakłada na klientów pewne ograniczenia. Każdy może je zmienić na takie, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom.

  Oczywiście, może zdarzyć się wyjątkowa sytuacja, w której nie mamy możliwości wpłaty wygranych przez czysty przypadek lub błąd. To niezwykle rzadkie, jednak pamiętajmy, że systemy komputerowe też bywają zawodne. W przypadku, gdy dotknął nas tego typu problem, wystarczy, że sprawdzimy, jaki możliwy jest z Betclic kontakt, a następnie przedstawimy całą sprawę pracownikowi Biura Obsługi Klienta.

  Kiedy nie możemy przez błąd systemu zagrać w Betclic, zawsze istnieje możliwość skorzystania z usług innego bukmachera, gdy zależy nam na czasie (np. ze względu na to, że interesujący nas mecz zaczyna się za parę minut).

  Bonus bez depozytu + kod promocyjny "BETONLINE" do wykorzystania na www.eFortuna.pl

  ----

  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2021
  2. Najnowsze wiadomości

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus