Bernardo Silva kontuzjowany!

19.11.2018 14:45

Nie tylko Cristiano Ronaldo, który nie otrzymał powołania, ale też Bernardo Silva nie wystąpi we wtorkowym meczu Ligi Narodów UEFA, w którym reprezentacja Portugalii podejmie Polskę.


Nieobecność gwiazdora Manchesteru City spowodowana jest problemami zdrowotnymi, które sztab medyczny portugalskiej drużyny narodowej zdiagnozował po bezbramkowo zremisowanym meczu z Włochami na San Siro w Mediolanie. To potężne osłabienie drużyny naszego wtorkowego rywala bowiem pomocnik znajduje się w wybornej formie. Tylko w tym sezonie klubowym zdobył już pięć bramek i zanotował cztery ostatnie podania przy golach swoich kolegów.

Stratę tę można porównać, być może nieco na wyrost, do nieobecności Roberta Lewandowskiego, który z powodu urazu przeciążeniowego kolana nie będzie mógł pomóc Biało-Czerwonym w meczu o punkty po raz pierwszy od pięciu lat.

Spotkanie Portugalia – Polska rozpocznie się we wtorek 20 listopada o godzinie 20:45. Jego ciężar gatunkowy jest stosunkowo niewielki, bo gospodarze zapewnili sobie już udział w turnieju finałowym, a my zaliczyliśmy spadek do Dywizji B Ligi Narodów UEFA.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd