Anglia - Polska bonus. 50 PLN na eFortuna.pl - 31 marca (środa)

Na 31 marca (środa) bukmacher legalny eFortuna.pl przygotował bonus. Obstawianie meczu Anglia - Polska z premią 50 PLN? Tak, a to wszystko w stu procentach legalnie i na mało skomplikowanych zasadach!

Anglia - Polska typy z bonusem

Bonus bukmacherski to okazja do tego, by zagrać na mecz Anglia - Polska typy bez konieczności zamartwiania się ewentualną przegraną. Dzięki ofercie specjalnej od Fortuny każda osoba zarejestrowana u tego bukmachera ma prawo do odebrania zwrotu w przypadku niepowodzenia w obstawianiu. Do zgarnięcia jest 50 PLN.

Nie trzeba zapisywać się do opisywanej promocji, ale należy pamiętać, że działa ona tylko i wyłącznie z odpowiednim kodem promocyjnym. Hasło bonusowe brzmi "LIVE" i może być podane jedynie przy dokonywaniu depozytu. Jeżeli ktoś przeleje na swój profil co najmniej 100 PLN, automatycznie zostanie zakwalifikowany do zgarnięcia ewentualnego prezentu.

Superbet bonus powitalny

Przygotowany przez markę Fortuna bonus to tak zwany zakład bez ryzyka. Oznacza to, iż przy przegranym kuponie do otrzymania jest zwrot części zainwestowanych środków. Tutaj jest to dokładnie 50 PLN przyznawane w formie specjalnych punktów lojalnościowych FKP. Punkty te można wykorzystać na obstawianie sportu online.

Bonusy bukmacherskie na 31 marca (środa)

Nie tylko w Fortunie można otrzymać w tę środę bonusy bukmacherskie. Marcowe eliminacje MŚ 2022 dobiegają końca, tak więc już ostatni dzwonek na to, by zagrać na nie swoje typy. Jakie są pewniaki na Anglia - Polska oraz inne zaplanowane pojedynki? W niektórych nie jest łatwo przewidzieć faworyta.

Przypominamy, że w związku z meczem Polaków na Wembley ciekawą ofertę przygotowano też na www.Betfan.pl. Do zdobycia jest w tym portalu wygrana nawet wtedy, gdy postawi się na triumf Biało-Czerwonych, a ci "jedynie" zremisują.

Aby nie przegapić żadnej premii związanej z eliminacjami do mundialu, warto śledzić nasz portal internetowy. Znajdziecie w nim nie tylko skróty meczów, ale także wiele więcej!

Jak otrzymać 50 PLN w Fortunie?

Fortuna kod dla obecnych klientów


Środowa promocja w Fortunie to możliwość zdobycia 50 PLN zwrotu. Zakład bez ryzyka na stronie www.eFortuna.pl przyznawany jest bez konieczności rejestracji w ofercie specjalnej. Wymagane jest tylko wpisanie kodu "LIVE" przy składaniu depozytu, który musi mieć wartość min. 100 PLN.

Promocyjnej wpłaty należy dokonać w dniu 31 marca (środa) w godzinach od 12.30 do 20.30. Kolejnym krokiem kwalifikacyjnym jest zagranie dowolnego zakładu na żywo za minimum 100 PLN brutto. W przypadku przegranej następuje zwrot, który wynosi dokładnie 50 PLN.

Na jedno konto można otrzymać jedną premię. W przypadku braku profilu można założyć go w kilka chwil na www.eFortuna.pl. Aktualny Fortuna kod promocyjny to słowo "BETONLINE", a jednym z prezentów na start jest 20 PLN jako bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" dostępny również na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus