Pierwszoligowiec stracił trenera

28.05.2020 17:55

Już w piątek wznowione zostaną rozgrywki PKO Ekstraklasy. Fortuna 1. Liga zacznie grać niewiele później, od wtorku 2 czerwca. Tym bardziej może dziwić to, do czego doszło w Bełchatowie, gdzie na niespełna tydzień przed pierwszym mecz na odejście zdecydował się trener Artur Derbin. 


Szkoleniowiec biało-zielono-czarnych zrezygnował z pracy po dwóch latach na stanowisku trenera pierwszej drużyny „Brunatnych”. Doszło do tego w czwartek 28 maja, kiedy to za porozumieniem stron doszło do rozwiązania kontraktu, który miał obowiązywać do końca następnego sezonu.

„Wczoraj Artur Derbin poprowadził ostatni trening i pożegnał się z drużyną. Wcześniej w siedzibie klubu doszło do rozmów, w wyniku których ustalono kwestie dotyczące odejścia trenera” - poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym GKS-u Bełchatów.

W najbliższych dniach zespół będzie przygotowywany pod okiem dotychczasowych trenerów-asystentów: Kacpra Jędrychowskiego, Patryka Rachwała i Sebastiana Łukiewicza. Zapewne to ten tercet poprowadzi „Brunatnych” we wtorkowym starciu z Sandecją Nowy Sącz, które zaplanowano na godzinę 18:10. Mecz ten pokaże na żywo kanał Polsat Sport.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus