Ligi bez kibiców

10.03.2020 13:10

Decyzją władz państwowych wprowadzono zakaz organizowania imprez masowych, czyli takich, które gromadzą ponad tysiąc osób. Oznacza to, że najbliższe spotkania ligowe i pucharowe na terenie naszego kraju będą odbywać się bez kibiców. 


Poszczególne związki sportowe oraz spółki zarządzające rozgrywkami ligowymi wydały już stosowne oświadczenia, w których odnoszą się do decyzji rządu. Wszystkie bez wyjątku oczywiście zastosują się do zakazu, a co za tym idzie mecze rozgrywane będą bez udziału publiczności.

„W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że do odwołania mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy będą organizowane bez udziału publiczności. W związku z trudnym do określenia okresem, w jakim będzie obowiązywał zakaz, nie ma możliwości zaplanowania przełożenia meczów” - wyjaśnił Prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki.

Wszystko wskazuje więc na to, że ostatnie cztery kolejki rundy zasadniczej, jak i siedem kolejek fazy finałowej, rozegrane zostaną w pierwotnych terminach, ale najprawdopodobniej bez udziału fanów. 

Przypominamy, że najbliższa seria gier w PKO Ekstraklasie została zaplanowana na dni 13-16 marca (piątek-poniedziałek). Zainauguruje ją mecz ŁKS-u Łódź z Górnikiem Zabrze, a zakończy starcie Wisły Płock z Koroną Kielce. Hitem 27. kolejki polskiej ekstraklasy pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus