Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Operacje na saldzie finansowym to u operatorów z ofertą na zakłady bukmacherskie codzienność. Jeśli i my realizujemy swoje typy bukmacherskie właśnie u nich i robimy to stosunkowo często, powinniśmy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób możemy realizować płatności - tak, aby te przechodziły tak sprawnie, jak to tylko możliwe, ale i przy okazji były dla nas po prostu wygodne. 

Wpłata pieniędzy na konto główne - jakie mamy opcje na nią?

W geście każdego bukmachera jest to, aby udostępnił nam możliwość szybkiego obstawiania - niezależnie od tego, czy typować chcemy legalny poker, e-sport czy jakąkolwiek klasyczną dyscyplinę sportu. W związku z tym każdy polski operator umożliwia nam dokonywanie wpłat na jeden z kilkudziesięciu różnych sposobów. Najwolniejszym i najbardziej kłopotliwym jest klasyczny przelew bankowy, możliwy do złożenia chociażby w okienku pocztowym. Do popularniejszych metod wpłat zaliczyć można korzystanie z:

    • kart płatniczych i debetowych VISA oraz Mastercard, w taki sam sposób, jak przy płaceniu za coś w Internecie (a zatem przez podanie kodu CVC, numeru i właściciela karty);

    • systemów szybkich płatności bankowych, w tym PayU, dotpay, tpay, Przelewy24;

    • BLIKa, czyli jednej z najnowocześniejszych, ale i najwygodniejszych form płatności;

    • portfeli elektronicznych PayPal, Skrill czy Neteller.


Aby dokonać wpłaty, można skorzystać z odpowiedniego przycisku na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

Uwaga! Wpłacając pieniądze po raz pierwszy pamiętajmy, że właśnie od pierwszego depozytu bardzo często uzależniona jest wartość bonusu powitalnego.

Wypłata wygranych na własne konto - czego wymaga i jak przebiega?

Wypłacanie zgromadzonych środków przez wygrane zakłady bukmacherskie nie jest już takie różnorodne, jak ich deponowanie - wszystko ze względu na rządowe regulacje, które ściśle je ograniczają. W związku z tym jedyną możliwą ich formą jest przelew na konto bankowe, koniecznie należące do typującego (z właścicielem tożsamym z podanym w procesie rejestracyjnymi imieniem i nazwiskiem). Wypłata wymaga przeprowadzenia pełnej weryfikacji konta. Aby więc była możliwa, należy:

    1. Zgromadzić środki na wypłatę - muszą się ona znaleźć na koncie głównym (tych z konta bonusowego nie można wypłacać).

    2. Zweryfikować własne konto wchodząc w jego ustawienia i przesyłając skan dowodu. Bukmacherzy go wymagają, a jego przesłanie jest całkowicie bezpieczne.

    3. Zlecić wypłatę, wpisując jej kwotę w odpowiednim miejscu formularza.

Wiele legalnych bukmacherów ma podpisane umowy z bankami. Jeżeli więc to u nich zlecamy wypłatę, ta pojawi się na naszym koncie bankowym ekspresowo, zaledwie w przeciągu kilkunastu minut. Pamiętajmy, aby przy wypłacaniu zostawić sobie pieniądze na późniejsze obstawianie i typy bukmacherskie oraz ich realizację.

Bukmacherzy najbardziej elastyczni względem wpłat i wypłat

Choć większość bukmacherów stara się nam zaoferować tak dużą ilość deponowania pieniędzy na saldzie depozytowym, jak to tylko możliwe i maksymalnie ułatwić proces wypłat środków z wygranych, są bukmacherzy, którzy robią to zdecydowanie najlepiej. Poniżej przedstawiamy sylwetki dwóch, na których warto zwrócić uwagę właśnie pod tym względem.


Wypłaty i wpłaty w STS

Star-Typ Sport (STS) jest jednym z bukmacherów najbardziej elastycznych pod kątem dokonywania wpłat na saldo wewnątrz jego serwisu. Oferuje kilkadziesiąt różnych jego form, dzięki czemu każdy typujący może sobie wybrać tę najbardziej mu odpowiadającą. Wpłaty realizowane są szybko - podobnie, jak wypłaty. STS współpracuje z wieloma bankami, umożliwiając niemal ekspresowe wypłacanie środków. Zarówno z serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej. Bardzo popularną opcją jest Skrill w STS.

Wypłaty i wpłaty w Fortunie

Fortuna to kolejny bukmacher, który pozwala na korzystanie z wielu metod wpłacania pieniędzy. Oprócz bezpośredniego korzystania z banków (szybkie płatności są realizowane przez nią samą), można korzystać z mnóstwa innych form deponowania, zawsze przekazujących pieniądze w sposób błyskawiczny. Fortuna również umożliwia ekspresowe wypłacanie zgromadzonych środków pieniężnych, także poprzez aplikację mobilną.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus