Górnik zatrzyma gwiazdy

08.02.2020 11:45

Pomimo licznych ofert z klubów zagranicznych walczący o utrzymanie w PKO Ekstraklasie Górnik Zabrze nie zamierza sprzedawać żadnej ze swoich gwiazd, o czym informuje redaktor Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego”. 


Już podczas przerwy zimowej światło dzienne ujrzały oferty, które wpłynęły za cały blok defensywny 14-krotnego Mistrza Polski. Boris Sekulicia chciało Chicago Fire, Przemysława Wiśniewskiego Slavia Praga, Pawła Bochniewicza Real Saragossa, a Erika Janże Den Haag. Żadną tajemnicą nie jest też propozycja wykupu Igora Angulo przed turecki Adanaspor, który już od trzech okien próbuje sprowadzić do siebie 36-letniego Baska, o czym poinformował publicznie sam zainteresowany.

W ostatnich dniach do śląskiego klubu miała wpłynąć również oferta z Izraela za Jesusa Jimeneza, o czym poinformował największy dziennik sportowy w Polsce. Również ona została odrzucona, bo priorytetem jest zatrzymanie obecnego składu, którego celem jest utrzymanie w elicie.

Pierwszy mecz rundy wiosennej PKO Ekstraklasy 2019/2020 zabrzanie rozegrają już w sobotę 8 lutego, kiedy to w Kielcach zmierzą się z miejscową Koroną. Górnik w tym meczu będzie wspierany przez 1,5 tysięcy fanów spod znaku „Torcidy”.

Fot.: Ekstraklas SA/materiały prasowe

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus